Získat v dnešní době hypotéku je velmi složité. Většina institucí se zaměřují na bonitu klienta a také na to, zda má stálý příjem. To je pro mnoho lidí nevýhodné, protože většina nedokáže prokázat svůj příjem, a proto se o žádost ke schválení hypotéky nijak nehrnou. Raději se spokojí s tím, co mají. Ale je podnájem to nejlepší řešení? Musíme vám říci, že není a máme k tomu opravdu pádné důvody:

úvěr

  • Platíte za něco, co nikdy nebude vaše
  • Kdykoliv vás majitel může odstěhovat
  • Rekonstrukce je nemyslitelná 

 
Ano, tyto důvody jsou opravdu závažné a je na místě přemýšlet nad tím, zda o hypotéce opravdu nezačít přemýšlet, a to nejlépe ihned. Copak byste chtěli celý život platit za nemovitost, která nebude vaše? Chcete každou noc usínat s myšlenkou, že vás majitel může vystěhovat na ulici, a vy nebudete mít kde bydlet? Přáli byste si mít byt zařízený jinak, ale o případné rekonstrukci nemůže být ani řeč, protože vše, co v bytě uděláte, nikdy nebude vaše? Tato otázky jsou velmi zásadní a pokud na ně odpovíte ano, na nic nečekejte a začněte s plánováním úvěru ještě dnes.

kovové mince
 
Obavy z registrů mít nemusíte
Vaším největším strašákem je registr dlužníků, protože víte, že se v něm nacházíte? Naše americká nebankovní hypotéka dokáže snadno pomoci i v těchto situacích, protože u nás je tolerance i na registr dlužníků, a to je přeci skvělá zpráva. Tak jenom do toho, zahoďte obavy a my vám pomůžeme vyřídit úvěr, který změní vás život k lepšímu, a vy budete konečně bydlet tak, jak opravdu chcete. Už nebudete muset platit za něco, co vám nepatří, nebudete se muset obávat, že vás někdo vystěhuje a rekonstrukci můžete udělat kdykoliv jenom budete chtít. To jsou přeci pádné důvody, proč využít naše služby. Tak neváhejte a obraťte se právě na nás, protože my vám dokážeme pomoci.

Ohodnoťte příspěvek